MENU

Development and Maintenance Department
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Asnita binti Asbat Puan Asnita binti Asbat Pembantu Tadbir P/O (N17) 03-32891439 asnita@mdks.gov.my
Development Planning and Landscape Department
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Encik Rosli bin Ismail Encik Rosli bin Ismail Pembantu Tadbir P/O (N17) 03-32891439 rosli@mdks.gov.my
Management Service Department
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Nur Qawiem Izzaty Binti Mohamd Zawawi Cik Nur Qawiem Izzaty Binti Mohamd Zawawi Pembantu Tadbir P/O (N19) 03-3289 1439 qawiem@mdks.gov.my
Cik Nuralieya Fitri binti Sahrom Cik Nuralieya Fitri binti Sahrom Pembantu Tadbir P/O (N17) 03-32891439
Puan Fazura binti Mohd Top Puan Fazura binti Mohd Top Pegawai Khidmat Pelanggan / N17 03-32891439 fazura@mdks.gov.my
Puan Nor Shakilah binti Magani Puan Nor Shakilah binti Magani Pembantu Tadbir (P/O) (N19) 03-3289 1439 norshakilah@mdks.gov.my
Puan Syiratul Masyra binti Abd. Rahim Puan Syiratul Masyra binti Abd. Rahim Pembantu Tadbir (P/O) (N19) 03-3289 1439 syiratul@mdks.gov.my
Youth and Community Department
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Tuan Haji Mohamad Khairuddin Bin Kusman PPC., Tuan Haji Mohamad Khairuddin Bin Kusman PPC Pembantu Tadbir P/O (N26 KUP) 03-32891439 khairuddin@mdks.gov.my
Department of Solid Waste Management and Public Cleansing
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Encik Tasrip bin Abd Razak Encik Tasrip bin Abd Razak Pembantu Tadbir P/O (N17) 03-32891439 tasrip@mdks.gov.my
Building Control Department
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Norzila binti Yunus Puan Norzila binti Yunus Pembantu Tadbir P/O (N17) 03-32891439 norzila@mdks.gov.my
Last Updated: Wednesday, 24 February 2021 - 12:29pm