MENU

Youth and Community Department
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Rozaini Binti Zambri PPS Puan Rozaini Binti Zambri PPS Penolong Pegawai Tadbir (N27) 03-32891439 rozaini@mdks.gov.my
Tuan Haji Mohamad Khairuddin Bin Kusman PPC., Tuan Haji Mohamad Khairuddin Bin Kusman PPC Pembantu Tadbir P/O (N26 KUP) 03-32891439 khairuddin@mdks.gov.my
Management Service Department
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Sabariah binti Hassim Puan Sabariah binti Hassim Penolong Pegawai Integriti / N27 03-32891439 sabariah@mdks.gov.my
Puan Rafidah Binti Mohd Ali Puan Rafidah Binti Mohd Ali Penolong Pegawai Tadbir (N27) 03-32891439 rafidah@mdks.gov.my
Muhammad Aiman bin Mohd Azly Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03-32891439 aiman@mdks.gov.my
Puan Nor Azah binti Abd Hamid Puan Nor Azah binti Abd Hamid Pembantu Tadbir P/O (N17) 03-32891439 norazah@mdks.gov.my
Encik Sharip bin Ramli Encik Sharip bin Ramli Pembantu Tadbir P/O (N17) 03-32891439 sharip@mdks.gov.my
Encik Mohd Azahari Bin Mohd Satari Encik Mohd Azahari Bin Mohd Satari Pembantu Tadbir P/O (N19) 03-32891439 mohdazahari@mdks.gov.my
Jabatan Landskap
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Nurul Ashikin binti Salim Puan Nurul Ashikin binti Salim Pembantu Tadbir P/O (N17) 03-32891439 ashikin@mdks.gov.my
Department of Solid Waste Management and Public Cleansing
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Encik Tasrip bin Abd Razak Encik Tasrip bin Abd Razak Pembantu Tadbir P/O (N17) 03-32891439 tasrip@mdks.gov.my
Last Updated: Friday, 15 February 2019 - 4:07pm