MENU

Management Service Department
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Muhammad Aiman bin Mohd Azly Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03-32891439 aiman@mdks.gov.my
Puan Nor Azah binti Abd Hamid Puan Nor Azah binti Abd Hamid Pembantu Tadbir P/O (N17) 03-32891439 norazah@mdks.gov.my
Encik Sharip bin Ramli Encik Sharip bin Ramli Pembantu Tadbir P/O (N17) 03-32891439 sharip@mdks.gov.my
Encik Mohd Azahari Bin Mohd Satari Encik Mohd Azahari Bin Mohd Satari Pembantu Tadbir P/O (N19) 03-32891439 mohdazahari@mdks.gov.my
Puan Nor Shakilah binti Magani Puan Nor Shakilah binti Magani Pembantu Tadbir (P/O) (N19) 03-3289 1439 norshakilah@mdks.gov.my
Puan Norasidah binti Jamil Puan Norashidah binti Jamil Pembantu Tadbir P/O (N17) 03-32891439 norashidah@mdks.gov.my
Puan Syiratul Masyra binti Abd. Rahim Puan Syiratul Masyra binti Abd. Rahim Pembantu Tadbir (P/O) (N19) 03-3289 1439 syiratul@mdks.gov.my
Khairun Nisa' binti Abdul Rahim Puan Khairun Nisa' binti Abdul Rahim Pembantu Setiausaha Pejabat (N19) 03-3289 1439 khairunnisa@mdks.gov.my
Nur Qawiem Izzaty Binti Mohamd Zawawi Cik Nur Qawiem Izzaty Binti Mohamd Zawawi Pembantu Tadbir P/O (N19) 03-3289 1439 qawiem@mdks.gov.my
Unit Integriti
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Azura binti Ayoub Puan Azura binti Ayoub Penolong Pegawai Integriti (N29) 03-32891439 azura@mdks.gov.my
Last Updated: Wednesday, 17 April 2019 - 2:29pm