MENU

Setiausaha
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Tuan Azman bin Dahlan AIS, PPT, Tuan Azman bin Dahlan AIS, PPT, Setiausaha (N48) 0332891439 0332891101 azmandahlan@mdks.gov.my
Jabatan Pembangunan Masyarakat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Rozaini Binti Zambri PPS Puan Rozaini Binti Zambri PPC, PPS, Penolong Pegawai Tadbir (N32) 03-32891439 rozaini@mdks.gov.my
Tuan Haji Mohamad Khairuddin Bin Kusman PPC., Tuan Haji Mohamad Khairuddin Bin Kusman PPC., Pembantu Tadbir P/O (N26) 03-32891439 khairuddin@mdks.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Rafidah Binti Mohd Ali Puan Rafidah Binti Mohd Ali Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03-32891439 rafidah@mdks.gov.my
Puan Nor Azalinah binti Mohamed Puan Nor Azalinah binti Mohamed Pembantu Tadbir P/O (N19) 03-32891439 norazalinah@mdks.gov.my
Nur Qawiem Izzaty Binti Mohamd Zawawi Cik Nur Qawiem Izzaty Binti Mohamd Zawawi Pembantu Tadbir P/O (N19) 03-3289 1439 qawiem@mdks.gov.my
Cik Nuralieya Fitri binti Sahrom Cik Nuralieya Fitri Sahrom Pembantu Tadbir P/O (N19) 03-32891439
Jabatan Kejuruteraan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Asnita binti Asbat Puan Asnita binti Asbat Pembantu Tadbir P/O (N19) 03-32891439 asnita@mdks.gov.my
Jabatan Perancangan Pembangunan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Encik Rosli bin Ismail Encik Rosli bin Ismail Pembantu Tadbir P/O (N19) 03-32891439 rosli@mdks.gov.my
Jabatan Pengurusan Sisa Pepejal dan Pembersihan Awam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Encik Tasrip bin Abd Razak Encik Tasrip bin Abd Razak Pembantu Tadbir P/O (N19) 03-32891439 tasrip@mdks.gov.my
Kemaskini Terakhir: Khamis, 4 March 2021 - 10:12am