MENU

Ahli Majlis
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Encik Koo Chin Min Ahli Majlis 016-6656024 chinmin@mdks.gov.my
Puan Norhidayah binti Parmin Ahli Majlis 013-2241801 norhidayah@mdks.gov.my
Setiausaha
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Tuan Azman bin Dahlan AIS, PPT, Tuan Azman bin Dahlan AIS, PPT, Setiausaha (N48) 0332891439 0332891101 azmandahlan@mdks.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Encik Amlie bin Ismail Encik Amlie bin Ismail Pengarah 03-32891439 amlie@mdks.gov.my
Puan Rafidah Binti Mohd Ali Puan Rafidah Binti Mohd Ali Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03-32891439 rafidah@mdks.gov.my
Puan Sabariah binti Hassim Puan Sabariah binti Hassim Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03-32891439 sabariah@mdks.gov.my
Puan Nor Azah binti Abd Hamid Puan Nor Azah binti Abd Hamid Pembantu Tadbir P/O (N22) 03-32891439 norazah@mdks.gov.my
Encik Sharip bin Ramli Encik Sharip bin Ramli Pembantu Tadbir P/O (N19) 03-32891439 sharip@mdks.gov.my
Encik Mohd Azahari Bin Mohd Satari Encik Mohd Azahari Bin Mohd Satari Pembantu Tadbir P/O (N19) 03-32891439 mohdazahari@mdks.gov.my
Unit Integriti
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Azura binti Ayoub Puan Azura binti Ayoub Penolong Pegawai Integriti (N29) 03-32891439 azura@mdks.gov.my