MENU

Unit Integriti
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Azura binti Ayoub Puan Azura binti Ayoub Penolong Pegawai Integriti (N29) 03-32891439 azura@mdks.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Rafidah Binti Mohd Ali Puan Rafidah Binti Mohd Ali Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03-32891439 rafidah@mdks.gov.my
Puan Sabariah binti Hassim Puan Sabariah binti Hassim Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03-32891439 sabariah@mdks.gov.my
Puan Nor Azah binti Abd Hamid Puan Nor Azah binti Abd Hamid Pembantu Tadbir P/O (N22) 03-32891439 norazah@mdks.gov.my
Encik Sharip bin Ramli Encik Sharip bin Ramli Pembantu Tadbir P/O (N19) 03-32891439 sharip@mdks.gov.my
Encik Mohd Azahari Bin Mohd Satari Encik Mohd Azahari Bin Mohd Satari Pembantu Tadbir P/O (N19) 03-32891439 mohdazahari@mdks.gov.my
Encik Rosli bin Ismail Encik Rosli bin Ismail Pembantu Tadbir P/O (N19) 03-32891439 rosli@mdks.gov.my
Puan Norasidah binti Jamil Puan Norasidah binti Jamil Pembantu Tadbir P/O (N19) 03-32891439 norashidah@mdks.gov.my
Puan Nor Shakilah binti Magani Puan Nor Shakilah binti Magani Pembantu Tadbir (P/O) (N19) 03-3289 1439 norshakilah@mdks.gov.my
Puan Syiratul Masyra binti Abd. Rahim Puan Syiratul Masyra binti Abd. Rahim Pembantu Tadbir (P/O) (N19) 03-3289 1439 syiratul@mdks.gov.my