MENU

Unit Integriti
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Azura binti Ayoub Puan Azura binti Ayoub Penolong Pegawai Integriti (N29) 03-32891439 azura@mdks.gov.my
Jabatan Pembangunan Masyarakat
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Rozaini Binti Zambri PPS Puan Rozaini Binti Zambri PPC, PPS, Penolong Pegawai Tadbir (N32) 03-32891439 rozaini@mdks.gov.my
Tuan Haji Mohamad Khairuddin Bin Kusman PPC., Tuan Haji Mohamad Khairuddin Bin Kusman PPC., Pembantu Tadbir P/O (N26) 03-32891439 khairuddin@mdks.gov.my
Jabatan Khidmat Pengurusan
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Sabariah binti Hassim Puan Sabariah binti Hassim Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03-32891439 sabariah@mdks.gov.my
Puan Rafidah Binti Mohd Ali Puan Rafidah Binti Mohd Ali Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03-32891439 rafidah@mdks.gov.my
Muhammad Aiman bin Mohd Azly Penolong Pegawai Tadbir (N29) 03-32891439 aiman@mdks.gov.my
Puan Nor Azah binti Abd Hamid Puan Nor Azah binti Abd Hamid Pembantu Tadbir P/O (N22) 03-32891439 norazah@mdks.gov.my
Encik Sharip bin Ramli Encik Sharip bin Ramli Pembantu Tadbir P/O (N19) 03-32891439 sharip@mdks.gov.my
Unit Audit Dalam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Puan Norhamiza binti Abdul Rahim Puan Norhamiza binti Abdul Rahim Pembantu Operasi (N11) 03-3289 1439
Jabatan Pengurusan Sisa Pepejal dan Pembersihan Awam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Encik Tasrip bin Abd Razak Encik Tasrip bin Abd Razak Pembantu Tadbir P/O (N19) 03-32891439 tasrip@mdks.gov.my