MENU

 

 

Pejabat Yang Dipertua

Email : ydp@mdks.gov.my

No. Tel (P) : 03-3289 1439

Pejabat Setiausaha

Tuan Azman bin Dahlan AIS, PPT,

Setiausaha
Majlis Daerah Kuala Selangor

Email : azmandahlan@mdks.gov.my

No. Tel (P) : 03-3289 1439

Pengarah

Jabatan Khidmat Pengurusan

Encik Amlie bin Ismail

Email : amlie@mdks.gov.my

No. Tel (P) : 03-3289 1439

Pengarah

Jabatan Perbendaharaan

Puan Liliana binti Ahmad

Email : liliana@mdks.gov.my

No. Tel (P) : 03-3289 1439

Pengarah

Jabatan Penilaian dan Pengurusan Harta

Puan Salinda binti Jamil

Email : salinda@mdks.gov.my

No. Tel (P) : 03-3289 1439

Pengarah

Jabatan Kejuruteraan

Encik Ahmad Jamzuri bin Mujaini

Email : jamzuri@mdks.gov.my

No. Tel (P) : 03-3289 1439

Pengarah

Jabatan Perancangan Pembangunan

Encik Mohamad Yusli bin Askandar PPC,

Email : myusli@mdks.gov.my

No. Tel (P) : 03-3289 1439

Pengarah

Jabatan Penguatkuasa

Encik Mohamad Lutfi bin Mislah Hudin

Email : mohamadlutfi@mdks.gov.my

No. Tel (P) : 03-3289 1439

Pengarah

Jabatan Landskap

Puan Norazean binti Abdul Rahman

Email : norazean@mdks.gov.my

No. Tel (P) : 03-3289 1439

Pengarah

Jabatan Kawalan Bangunan

Puan Hajah Saleha binti Md Arif PPT,

Email : saleha.arif@mdks.gov.my

No. Tel (P) : 03-3289 1439

Pengarah

Jabatan Pengurusan Sisa Pepejal

Encik Mohammed Zakir Husin bin Mohammed Zahid PPc,

Email : zakirhusin@mdks.gov.my

No. Tel (P) : 03-3289 1439

Pengarah

Jabatan Kesihatan dan Persekitaran

Encik Jefriee bin Abd. Manaf

Email : jefriee@mdks.gov.my

No. Tel (P) : 03-3289 1439

Pengarah

Jabatan Pembangunan Masyarakat

Encik Mohd Razali bin abdul Mayas PJK,

Email : razali@mdks.gov.my

No. Tel (P) : 03-3289 1439

Penolong Pegawai Tadbir

Jabatan Pelesenan

Encik Shah Rullnizam bin Apandi

Email : sharuniz@mdks.gov.my

No. Tel (P) : 03-3289 1439