MENU

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

Bahagian Teknologi Maklumat

Puan Hajah Norlela binti Asmangi

Email : norlela@mdks.gov.my

No. Tel (P) : 03-3289 1439

Pengawai Undang-Undang

Unit Perundangan

Encik Emyshimy Rizal bin Nasarudin

Email : emyshimy@mdks.gov.my

No. Tel (P) : 03-3289 1439

Pengawai Tadbir

Unit Korporat

Puan Nurulhuda binti Ramli

Email : nurulhuda@mdks.gov.my

No. Tel (P) : 03-3289 1439

Pengawai Perancang Bandar dan Desa

Unit Pusat Setempat (OSC)

Puan Baizura binti Che Man

Email : baizura@mdks.gov.my

No. Tel (P) : 03-3289 1439

Penolong Juruaudit

Unit Audit Dalam

Puan Diana binti Sardi

Email : diana@mdks.gov.my

No. Tel (P) : 03-3289 1439

Penolong Pegawai Penilaian

Unit Pesuruhjaya Bangunan (COB)

Encik Muhammad Zul Fiqah bin Omar

Email : zulfiqah@mdks.gov.my

No. Tel (P) : 03-3289 1439

Penolong Pegawai Tadbir

Unit Integriti

Puan Azura binti Ayoub

Email : azura@mdks.gov.my

No. Tel (P) : 03-3289 1439