MENU
 

Unit Pusat Setempat (OSC)

 

Ketua Unit Pusat Setempat

No. Telefon (P) : 03-3289 1439

E-mel: 

 

Unit Korporat dan Perhubungan Awam

Puan Nurulhuda binti Ramli

Ketua Unit Korporat dan Perhubungan Awam

No. Telefon (P) : 03-3289 1439

E-mel: nurulhuda@mdks.gov.my

Unit Perundangan

Cik Nurul Saadah binti Wahab

Ketua Unit Perundangan

No. Telefon (P) : 03-3289 1439

E-mel: saadah@mdks.gov.my

Unit Perolehan dan Ukur Bahan

Puan Siti Nur Shafiqah binti Rahmad

Ketua Unit Perolehan

No. Telefon (P) : 03-3289 1439

E-mel: shafiqah@mdks.gov.my

Unit Pelaburan, Penswastaan dan Pelancongan

Puan Norrini binti Mohd Lazim

Ketua Unit Ekonomi

No. Telefon (P) : 03-3289 1439

E-mel: norrini@mdks.gov.my

Unit Audit Dalam

Puan Diana binti Sardi

Ketua Unit Audit Dalam

No. Telefon (P) : 03-3289 1439

E-mel: diana@mdks.gov.my

Unit Integriti

Puan Azura binti Ayoub

Ketua Unit Integriti

No. Telefon (P) : 03-3289 1439

E-mel: azura@mdks.gov.my

Unit Pesuruhjaya Bangunan (COB)

Encik Sr. Muhammad Zul Fiqah bin Omar

Ketua Unit Pesuruhjaya Bangunan

No. Telefon (P) : 03-3289 1439

E-mel: zulfiqah@mdks.gov.my

Bahagian Teknologi Maklumat

Puan Wan Nurulnasuha Binti Wan Ab Aziz

Ketua Bahagian Teknologi Maklumat

No. Telefon (P) : 03-3289 1439

E-mel: nasuha@mdks.gov.my 

 

 

Kemaskini Terakhir: Khamis, 17 Oktober 2019 - 11:04am