MENU
 

Bahagian Teknologi Maklumat

Puan Hajah Norlela binti Asmangi

Penolong Pegawai Teknologi Maklumat

No. Telefon (P) : 03-3289 1439

E-mel: norlela@mdks.gov.my

 

 

Unit Perolehan dan Ukur Bahan

Cik Siti Nur Shafiqah binti Rahmad

Juruukur Bahan

No. Telefon (P) : 03-3289 1439

E-mel: shafiqah@mdks.gov.my

 

Unit Audit Dalam

Puan Diana binti Sardi

Penolong Juruaudit

No. Telefon (P) : 03-3289 1439

E-mel: diana@mdks.gov.my

 

Unit Perundangan

Puan Nurul Saadah binti Wahab

Pegawai Undang-Undang

No. Telefon (P) : 03-3289 1439

E-mel: saadah@mdks.gov.my

Unit Korporat dan Perhubungan Awam

Puan NurulHuda binti Ramli

Pegawai Tadbir

No. Telefon (P) : 03-3289 1439

E-mel: nurulhuda@mdks.gov.my

Unit Pesuruhjaya Bangunan (COB)

Encik Muhammad Zul Fiqah bin Omar

Penolong Pegawai Penilaian

No. Telefon (P) : 03-3289 1439

E-mel: zulfiqah@mdks.gov.my

Unit Pusat Setempat (OSC)

Puan Norbaizura binti Che Man

Pegawai Perancang Bandar dan Desa

No. Telefon (P) : 03-3289 1439

E-mel: baizura@mdks.gov.my

Unit Pelaburan dan Penswastaan

Puan Norrini binti Mohd Lazim

Pegawai Tadbir

No. Telefon (P) : 03-3289 1439

E-mel: norrini@mdks.gov.my

Unit Integriti

Puan Azura binti Ayoub

Penolong Pegawai Tadbir

No. Telefon (P) : 03-3289 1439

E-mel: azura@mdks.gov.my